Izbornik
Zatvori
SUPERSENIORI

Tim Superseniori

Tu smo svi, slikom, imenom, prezimenom i adresom pa ne postoji niti jedna prepreka da nam se javite sa svojim pitanjima, prijedlozima ili projektima.
Ines Vrban
Upraviteljica Zaklade Zajednički put
ines.vrban@zajednickiput.hr
Branka Kaselj
Upraviteljica Zaklade Slagalica
branka.kaselj@zaklada-slagalica.hr
Dorijan Vahtar
Marina Zeman
Natječaj SUPERSENIORI
marina@zajednickiput.hr
Marta Šafar
Medijske kampanje i promocija
marta@zajednickiput.hr
Jelena-Gordana Zloić
Natječaj SUPERSENIORI
jelena.zloic@zaklada-slagalica.hr
Sanja Radica
Psihologija starenja, savjetovanje i edukativne radionice
sanja.radica@zajednickiput.hr
Lea Banović
Urednica kalendara aktivnosti, organizacija aktivnosti
lea@zajednickiput.hr
Vesna Širanović
Pogled odozdo, autorica

SINERGIJA DVIJU ZAKLADA

TRI ŽUPANIJE 

Imate pitanje a neodlučni ste kome bi se obratili? Pišite nam se na info@superseniori.hr
Vaš Internet preglednik nije ažuriran!

Ažurirajte Vaš preglednik za ispravan prikaz ove stranice. Ažuriraj odmah

×